Kontakt

logo-small

PIOMAR Sp. z o.o.

ul. Światowida 16
45-325 Opole
woj. opolskie

e-mail: piomar@piomar.pl

Tel. +48 77 400 88 00
Fax +48 77 400 88 10

NIP: PL7540336291
REGON: 008305390

KRS: 0000177471
Sąd Rejonowy w Opolu, VIII Wydział Gospodarczy
Krajowy Rejestr Sądowy
Kapitał zakładowy: 673 500 PLN

Numer konta bankowego (PLN): 38 1050 1504 1000 0005 0045 5951
Numer konta bankowego (EUR): IBAN PL95 1050 1504 1000 0022 0059 6332

SWIFT: INGBPLPW


Lokalizacja naszej siedziby


Numery kontaktowe

Transport i spedycja

Paweł Majcher
Dyrektor Transportu i Spedycji

+48 667 638 889
e-mail: Pawel.Majcher@piomar.pl

IMPORT KONTENERÓW Z CHIN
e-mail: china@piomar.pl

Biuro

+48 77 400 88 00
e-mail: piomar@piomar.pl

Stacja paliw

Zbigniew Marchowski
Kierownik Stacji

+48 77 400 88 06
e-mail: paliwa@piomar.pl

Warsztat

Oliwer Matuszek
Kierownik Warsztatu

+48 77 400 88 03
e-mail: warsztat@piomar.pl

Księgowość/dział faktur

Księgowość

Anna Malik
+48 77 400 88 12
e-mail: ksiegowosc@piomar.pl

Dział faktur

Rita Sporin
+48 77 400 88 20
e-mail: faktury@piomar.pl


PIOMAR Park 1

Mateusz Pawlaczyk
Kierownik Magazynu

tel. / fax +48 77 400 88 14
e-mail: Mateusz.Pawlaczyk@piomar.pl
e-mail: opole.magazyn@piomar.pl

Adres:
ul. Światowida 12
45-325 Opole


Piomar Park 2

Grzegorz Michalik
Kierownik Magazynu

tel. +48 728 374 185
e-mail: Grzegorz.Michalik@piomar.pl
e-mail: rogow.magazyn@piomar.pl

Adres:
ul. Leśna 15
47-300 Rogów Opolski


Piomar Park 3

Maciej Howis
Dyrektor Logistyki Kontraktowej

tel. +48 784 009 810
e-mail: park3.opole@piomar.pl

Adres:
ul. Partyzancka 95 / 97
45-805 Opole

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress