wróć ›

Transport międzynarodowy – dlaczego wybrać Piomar?

Nasze przedsiębiorstwo działa w Polsce już od wielu lat i zajmuje się świadczeniem jakościowych usług transportu międzynarodowego, a także logistyki magazynowej. Zdobyte w ostatnim czasie bardzo duże doświadczenie, a także kadra wykwalifikowanych pracowników sprawiają, że do wszystkich realizowanych zadań podchodzimy w sposób profesjonalny oraz ukierunkowany na klienta.

Posiadamy szeroką flotę nowoczesnych pojazdów ciężarowych, co pozwala nam na realizowanie bardzo wielu zleceń dla klientów z różnych branż oraz z różnych części Europy. Pojazdy, jakimi poruszają się nasi kierowcy są w doskonałym stanie technicznym. Regularnie przechodzą one wszelkie badania okresowe, a także prace serwisowe i naprawcze, przez co radykalnie zmniejszamy ryzyko powstania jakichkolwiek opóźnień w dostawach. Średni wiek ciągnika to w naszej firmie zaledwie 2 lata. Pojazdy ciężarowe są przyjazne środowisku, gdyż odznaczają się niską emisją spalin, a dodatkowo nasi kierowcy przechodzą regularne szkolenia z technik ekologicznej jazdy.

Nowoczesne zaplecze informatyczne

W swojej pracy wykorzystujemy zaawansowane systemy telematyczne, pozwalające na ciągłe śledzenie położenia wszystkich naszych aut w czasie rzeczywistym. Dzięki rozbudowanej infrastrukturze systemowej jesteśmy w stanie na bieżąco monitorować sytuację panującą na drogach i w porę omijać tworzące się korki czy też prace remontowe. Odpowiednio zoptymalizowany system pozwala naszym logistykom na opracowywanie tzw. korytarzy. Są to z góry ustalone trasy przewozu dla poszczególnych punktów na mapie. Pozwala to przede wszystkim na znaczne skrócenie czasu dostawy.

Zdajemy sobie sprawę, że usługi transportowe są potrzebne przez całą dobę 7 dni w tygodniu, dlatego nasi pracownicy są do dyspozycji klientów o każdej porze dnia i nocy. Dysponujemy szeroką bazą podwykonawców oraz dostępem do największych giełd transportowych. Wszystko po to, aby zapewnić klientom możliwie najlepsze oraz najbardziej satysfakcjonujące rozwiązanie dla swoich potrzeb.

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress
PIOMAR - Transport & Logistics, Opole, Polska