Co warto wiedzieć gdy zdecydujemy się na wynajem powierzchni magazynowej?

Ostatnimi czasy sporą popularnością cieszy się wynajem powierzchni magazynowej. Logistyka kontraktowa to bardzo duża szansa na rozwój, jednak, aby dzięki niej świadczyć możliwie najlepsze oraz najbardziej zoptymalizowane usługi konieczne jest nawiązanie współpracy z odpowiednim kontrahentem logistycznym. (więcej…)

Jak wybrać firmę transportową, która dostarczy towar bezpiecznie i na czas?

Polska to kraj, w którym działa bardzo wiele firm transportowych. Tak duża konkurencja to dla konsumentów niezwykle komfortowa sytuacja, ponieważ wiele przedsiębiorstw jest przez to zmuszonych do obniżania swoich cen za przewóz. (więcej…)

Wynajem powierzchni magazynowej Opole – 5 powodów, dla których warto

W ostatnim czasie rosnącą popularnością cieszy się outsourcing usług logistycznych i magazynowych. Jest to idealne rozwiązanie nie tylko dla małych firm nieposiadających własnej powierzchni składowej, ale również dla licznych sklepów internetowych, które w obecnych czasach cieszą się niezwykle dużą popularnością. (więcej…)

Transport międzynarodowy – dlaczego wybrać Piomar?

Nasze przedsiębiorstwo działa w Polsce już od wielu lat i zajmuje się świadczeniem jakościowych usług transportu międzynarodowego, a także logistyki magazynowej. Zdobyte w ostatnim czasie bardzo duże doświadczenie, (więcej…)

Podsumowanie targów i podziękowania

Niezwykłe cztery dni targów Transport&Logistic w Monachium dobiegły końca. Poniżej zamieszczamy kilka zdjęć z tego wydarzenia. (więcej…)

Pierwszy dzień targów za nami!

Pierwszy dzień targów transport logistic exhibitions w Monachium dobiega końca. (więcej…)

Możemy już wozić odpady niebezpieczne!

W dniu 06.05 br. PIOMAR Sp. z o.o. uzyskał pozytywną decyzję dotyczącą rozszerzenia zezwolenia na transport odpadów. W chwili obecnej możemy już przewozić niemalże wszystkie rodzaje odpadów, w tym także odpady niebezpieczne. (więcej…)

Uruchomienie magazynu wysokiego składowania

(więcej…)

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress
PIOMAR - Transport & Logistics, Opole, Polska